ELDES DIEGĖJO KELIAS 2019

Žinios, rinkos tendencijos, patarimai kaip uždirbti daugiau, produktų pristatymai, asmeninės Lietuvos diegėjų patirtys ir sėkmės istorijos ir pirmieji Lietuvoje ELDES apsaugos sistemos diegėjų apdovanojimai.

Būkite pirmieji, kurie išgirs ir pamatys apsaugos sistemų rinkos tendencijas, produktus ir naujoves. Renginio metu savo patirtimi dalinsis ELDES atstovai, asmeninėmis sėkmės istorijomis – Lietuvos diegėjai bei savo pranešimą skaitys BK grupės atstovai.

KODĖL MAN VERTA DALYVAUTI?

NAUJIENOS

Renginio metu sužinosite naujausias apsaugos sistemų rinkos tendencijas, paskutines naujienas iš didžiausių Europos parodų, susipažinsite su ELDES produktais ir jų galimybėmis bei sužinosite, kaip su ELDES uždirbti daugiau.

PATIRTIS

Savo asmenine patirtimi pasidalins ELDES apsaugos sistemų diegėjai. Išgirsite inovatyvius ir netradicinius diegimo sprendimus bei apsaugos sistemos panaudjimo ir pritaikymo būdus.

APDOVANOJIMAI

Nepraleiskite progos dalyvauti pirmuosiuose Lietuvoje ELDES diegėjų apdovanojimuose. Palaikykite nominantus ir pasveikinkite nugalėtojus. Išgirskite jų sėkmės istorijas ir pasisemkite įkvėpimo.

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Išskirtinius pasiūlymus tik renginio dalyviams pasiūlys BK grupė.

BENDRAVIMAS

Unikali galimybė vienoje vietoje sutikti apsaugos sistemų diegėjus iš visos Lietuvos bei pasidalinti savo patirtimi ir užmegzti naujas pažintis. Susipažinsite su ELDES komanda bei BK grupės atstovais.

PRAMOGINĖ DALIS

Renginio metu visų dalyvių lauks nemažai staigmenų ir siurprizų. Pažadame Jums neužmirštamus įspūdžius ir gerų emocijų pliūpsnį.

PROGRAMA

2019.09.24

9:00 – Registracija

9:30 – Konferencijos atidarymas (N. Ivanauskas, ELDES generalinis direktorius)

9:40 – Apsaugos sistemos industrijos naujienos, Lietuvos rinkos tendencijos. (D. Kuch, Produktų vadovas @ELDES)

10:00 – Kaip uždirbti daugiau su Eldes? (G. Lelevičius, Baltijos regiono pardavimų vadybininkas @ELDES)

10:30 – Kavos pertrauka

11:00 – Sėkminga diegėjo patirtis: Lietuvos diegėjų asmeninės sėkmės istorijos. (G. Ališauskas, V. Michalkevič, O. Tuska, R. Leipus, G. Klimavičius)

11:45 – BK grupė pranešimas (A. Dapkevičius, Plėtros direktorius @BK Grupė)

12:05 – ELDES diegėjų apdovanojimai

13:00 – Pramoginė dalis

14:30 – Renginio uždarymas

PRANEŠĖJAI

Zydrune Vitaite

Žydrūnė Vitaitė

Pardavimų vadovė @ELDES

DUK

Antakalnio g. 17, Vilnius LT-10312, Lietuva. Žemėlapis, kaip atvykti, čia.

Durys atidaromos ir registracija prasideda 9 val. Renginio uždarymas 14 val.

Ne, renginys yra nemokamas. Norėdami dalyvauti šiame renginyje, užsiregistruokite užpildę registracijos formą čia. Jūsų dalyvavimą patvirtinsime susisiekę su Jumis registracijos formoje nurodytu telefonu arba el. paštu.

Eldes apdovanojimai skirti apsaugos sistemų diegėjus visoje Lietuvoje. Bus apdovanoti nominantai žemiau išvardintose kategorijose:

  1. Metų diegėjas
  2. Metų atradimas
  3. Metų inovacija
  4. Metų Pitbull PRO fanas
  5. Metų ESIM384 fanas
  6. Metų Support draugas
  7. Už Eldes diegimo nuopelnus

PARTNERIAI